Vis galvodavau, ką galėčiau naujo viešai papasakoti apie save kitiems... Tad vieną dieną, sėdėdamas prie pietų stalo sumąsčiau, jog būtų įdomu mano naująjame bloge paskaitinėti DEŠIMT negirdėtų faktų apie mane. Teko šįkart paanalizuoti save, prisiminti senus gyvenimo potyrius, įvykius ir nuspręsti, kas būtų skaitytojui įdomu. Viliuosi, kad jums bus įdomu skaityti tai. Be abejo, vėliau galime tikėtis kažko panašaus ir dažniau!

DEŠIMT FAKTŲ APIE MANE1. Pirmieji žingsniai didžiojo gyvenimo link:
Vaikystė. Kiekvienas būdamas paauglys norėjo būti, kaip sakoma ,,prie mados“. Mane labai sužavėjo vienas specifinis aprangos stilius. Kiekvienas šį stilių - matęs. Matome net ir šiomis dienomis. Tai taip... Aš buvau, liaudiškai tariant ,,forsas“. Mano visa spinta buvo prikabinta įvairiausių treningų...
Nuo Adidas iki Nike ir kokių tik dar firmų ten nebuvo. Jausdavausi labai patogiai. Atrodydavau -,,kietas“ , tai kas gi čia blogo vis galvodavau?2. Paulius buityje – virtuvėje:
• Niekuomet negalėjau pakęsti plauti indus... Nuo pat mažumės šio dalyko vis bandydavau išvengti. Jau mieliau plaučiau grindis, valyčiau purvinus langus, bet kas liečia indų plovimą, tai patikėkit NE!
Galbūt, tai viena iš priežaščių, dėl ko nesu dažnas valgytojas savo namuose3. Greitieji maisto tinklai:
• Na taip, kiekvienas žinome garsųjį McDonald‘s greitojo maisto restoraną. Esu švelniai pasipiktinęs, jog mūsų ofisas yra netoli šio maisto tinklo ir tenka dažnai apsilankyti jame. Kaip mes su kolegomis mėgstam sakyti ,,varom MCPARTY padaryti!” , tai tenka tuomet paskanauti visko... O šiaip, mano mėgstamiausias valgis jame, Nuggets - vištienos kepsneliai!
• Vienas iš nemėgstamiausių ir taip pat labai gerai žinomų greitojo maisto restoranų Lietuvoje, tai būtų KFC... Kiek yra tekę ragauti įvairiausių valgių jame, tai esu gerokai nusivylęs, šio tinklo Lietuvoje esančia maisto kokybe. Ne vieną kartą pietavau užsienyje, būtent KFC ir galiu pasakyti, kad skiriasi maisto skonis ir tuo pačiu kokybė. Šiek tiek keista jog taip yra...


4. Pauliaus baimė:
• Bijau skristi, bijau lėktuvų... Neįsivaizduoju iš kur ši baimė atsirado manyje, tačiau jau mieliau rinkčiausi automobilį, nei lėktuvo paslaugas. Ką ir pastaruoju metu dažniausiai darau. Paskutinį kartą teko pakeliauti po Prahą, Paryžių ir šiuos abu kartus, rinkausi savo automobilį5. Mūsų kiekvieno kasdienybė yra nepastebėta:
• Kiekvieną dieną vis orai keičiasi, tai didelis vėjas, tai lietus užklumpa mus. Aš esu atkreipęs dėmesį, kaip maloniai veikia įvairiausi garsai žmogaus psichologiją. Kai skubi įvairiausiais reikalais, tu to nepastebi. Galiu pasakyti, jog mane labai ramina ir padeda atrasti įvairiausių minčių medžių ošimas, lietaus garsai. O jeigu dar esi gamtoje - tai puikiausiai atpalaiduoja upelių tekėjimas.6. Populiarus atidėliojimo bruožas:
• Galėčiau net ir pasigirti, jog šio bruožo aš neturiu! Visuomet stengiuosi neatidėlioti įvairiausių planų, užduočių, o padaryti jas čia ir dabar. Tikrai, tai pastebite ir jūs, jūsų draugų tarpe manau yra daug tokių žmonių, kurie sako ,,tiek to, rytoj geriau padarysiu..“ .
Esu išsiugdęs šią savybę, jog tai daryti ne valia ir geriau padaryti viską tą pačią dieną, o vėliau jau ilsėtis ir veikti ką tik tai nori7. Poilsis po darbų su puikiu filmu:
• Niekuomet nežiūrėčiau filmo apie gyvūnus. Nesu aš prieš juos, tačiau man tiesiog, tai nėra aktualu... Kur kas įdomiau stebėti filmą, kuris gali suteikti tau puikią emociją, įvairiausių pamokų... Visuomet mėgstu pažiūrėti filmus dokumentinio, biografinio žanro, kurie yra paremti tikrais faktais. Labai įdomių dalykų gali sužinoti!


8. Naujasis įkvėpimas:
• Mažai kas žino, tačiau nusprendžiau pasidalinti ir su jumis! Pastaruoju metu esu susižavėjęs pasaulio vlogeriais, kurie kuria įvairiausius smagius video ir tuo pačiu pateikia savo dienos veiklą įdomiu formatu. Galiu anonsuoti, kad greitu metu galėsite išvysti kažką panašaus ir iš manęs!9. Žalingi įpročiai:
• Įvairiausių pasaulyje yra, bet vienas iš populiariausių – rūkymas.
Yra žmonių, kurie vis manęs paklausia, kodėl aš nerūkau?
Atsakymas paprastas, kam rūkyti - jeigu jaučiuosi puikiai ir be cigarečių... Ryte prabudęs esu žvalus, su puikia nuotaika, kupinas energijos. Kuo rūkantys pasigirti negali...10. Na ir dešimtasis faktas apie mane – aš esu kairiarankis.