Į „Tipsters Hub“ siūlomas paslaugas įeina: Automatizuota asmeninė statistika,lažybų gidai,bukmekerių aprašymai,traumų informacija,sistema savo pasirinkimų (angl. pick) dalinimuisi ir pardavimui ir kt. Projekto savininkas Aršauskas žada didžiąją dalį paslaugų teikti visiškai nemokamai.
Naujasis Pauliaus Aršausko projektas – „TipstersHub.com“ Lietuvos lažybų verslo įžymybė Paulius Aršauskas startuoja su nauju lažybų projektu. Iki šiol Aršauskas lažybų mėgėjams siūlė pasinaudoti jo paslaugomis socialinio tinklo „Facebook“ pagalba. Dar vienas jo žingsnis į priekį lažybų srityje – netrukus viešai startuosianti „TipstersHub.com“ platforma. „Tipsters Hub“ – ir profesionalams, ir mėgėjams Nors platforma dar nepaleista į dienos šviesą, jos įkūrėjas Aršauskas savo „Facebook“ grupėje „Mūsų statymai“ atskleidė naujojo projekto detales. Jos žada lažybų entuziastams įrankį, palengvinantį šios veiklos kasdienybę, bei bukmerių gidus ir kitą vienoje vietoje susistemintą informaciją. Į „Tipsters Hub“ siūlomas paslaugas įeina: Automatizuota asmeninė statistika,lažybų gidai,bukmekerių aprašymai,traumų informacija,sistema savo pasirinkimų (angl. pick) dalinimuisi ir pardavimui ir kt. Projekto savininkas Aršauskas žada didžiąją dalį paslaugų teikti visiškai nemokamai.

Paslaugų naudotojams – išskirtinis Aršausko dėmesys Naujojo lažybų projekto reklamai pasirinkta ir išskirtinė strategija. Be reklamos „Facebook“ socialiniame tinkle dėmesys skiriamas ir realiam bendravimui bei pramogoms. Minėtas dėmesys pasireiškė sprendimu užsakyti vakarą „Tres Baracudos“ bare. Visas vakaras buvo skirtas ne tik „Tipsters Hub“ sukūrimo progai, bet ir Europos futbolo čempionato atidarymui, kurį visi susirinkę kartu su pačiu Aršausku ir stebėjo.

Atvykusiems į šį renginį bei žinantiems vakaro slaptažodį, padovanotos nuolaidų kortelės. Taip pat savo vardą žmonių akyse pagerinti padėjo ir kas penktam laimingajam išdalinti „Tipsters Hub“ marškinėliai. Vaizdo medžiagą iš įkūrimo vakarėlio galite peržiūrėti žemiau: