Didžiulė Pauliaus aistra ir domėjimasis sportu lėmė jo tolesnę veiklą, hobį – sporto lažybas. Pasirinkęs praktiko kelią, Paulius greitai mokėsi iš savo sėkmių ir nesėkmių taip įgydamas itin aukšto lygio kompetenciją ir milijonų vertės įžvalgas šioje industrijoje.
Jaunas vilnietis, verslo projektų kūrėjas. Žmogus mylintis gyvenimą, besimėgaujantis kiekviena akimirka bei iš jo spaudžiantis maksimumą. Išgirdę žodį azartas, ko gero iškart pagalvosime apie Paulių. Jau vaikystėje, jis pasižymėjo lyderio ir inovatoriaus savybėmis. Žinodamas, jog jo sėkmei neprireiks aukštųjų įstaigų diplomų, metęs mokslus, jis nėrė į gyvenimą mokytis realių pamokų ir kurti galimybes pergalėms.
Didžiulė Pauliaus aistra ir domėjimasis sportu lėmė jo tolesnę veiklą, hobį – sporto lažybas. Pasirinkęs praktiko kelią, Paulius greitai mokėsi iš savo sėkmių ir nesėkmių taip įgydamas itin aukšto lygio kompetenciją ir milijonų vertės įžvalgas šioje industrijoje.
Pastaruosius 2 metus sutelkęs dėmesį, nuoseklų darbą, kantrybę ir žinias Paulius Aršauskas subūrė didžiulę, daugiau nei 30 000 žmonių bendruomenę – einančia pirmyn didžiu tikslu – finansinės pergalės sporto lažybose. Šis besitęsiantis projektas Vidurio Europoje žinomas, kaip itin sėkmingas – bendros žmonių uždirbtos pajamos viršija 5 000 000 Eurų!
Šiai dienai Pauliaus suburta geriausių Lietuvoje ekspertų komanda - vieninteliai Baltijos šalyse savo profesionaliomis sporto lažybų analizėmis ir įžvalgomis kasdien padeda daugiau nei 10 000 klientų siekti finansinių pergalių.
Bendruomenės pasitikėjimas ir aukščiausios kokybės paslaugos lėmė sėkmę komandos bei ofisų plėtrai 2016 pavasarį. Toliau sekantys žingsniai – dar didesnio mąsto – globali plėtra ir pasaulinis pripažinimas, netrukus dienos šviesą išvysianti, unikali, metus kurta revoliucinė platforma, kuri laužys nusistovėjusius lažybų standartus bei suteiks geriausias sąlygas tobulėti ir sporto lažybas paversti pelną nešančiu hobiu kiekvienam.
Apart didžiulės aistros lažyboms ir pokeriui, Paulius savo laiku mėgaujasi kėlionėmis po pasaulį, sportu. Taip pat jis yra vienas didžiausių Lietuvos banko auksinių monetų kolekcionierių Europoje. Šiuo metu investuoja į technologijas bei nekilnojamajį turtą. Nepaisant Pauliaus gerų darbų visuomenei ir siekių padėti žmonėms, jis sulaukia šmeižiančių laiškų ir komentarų internete, kai nežinomi asmenys pakeisdami faktus, koreguodami nuotraukas ir kurdami netikras anketas bei platindami melagingą medžiagą ir sukurtas istorijas apie Pauliaus gyvenimą ir vykdomus projektus, bando iš jo išsireikalauti didelių pinigų sumų, už tai, kad jie pašalintų savo sukurtą turinį iš interneto, kurį sukūrę asmenys reikalauja dešimtis tūkstančių eurų už tai, kad jie šį tinklapį panaikintų, šio šmeižto ir melagingo turinio kūrėjams iškelta baudžiamoji byla.
Dabar būdamas 26 metų, Paulius Aršauskas jau yra finansiškai nepriklausomas, tačiau neišmatuojamos ambicijos, azartas ir išskirtinės įdėjos jį vedą priekin toliau ties didžiuliais tikslais kurti, įkvėpti kitus bei tobulėti.