Lietuvos krepšinio rinktinės kelias link medalių...

Emocijos, tai pagrindinis akcentas viso čempionato metu... Būtent ir dabar jos yra neužmirštamos. Kiekvienas žinome ir matėme, kaip viskas įvyko paskutinėse varžybose prieš Graikijos krepšininkus. Liūdna ir apmaudu išvysti tokią pabaigą... Didžioji dalis lietuvių tikėjo ir svajojo, jog mūsiškiai grįš į gimtinę, pasidabinę ant kaklo medaliais, tačiau anaiptol šie metai buvo kiek prastesni, nei įprastai.
Stebėjau viso čempionato metu lietuvių žaidimą, pamačiau gerų ir tuo pačiu blogų dalykų, kuriuos daro Lietuvos rinktinė.
Negalime pykti ar lieti blogus žodžius ant mūsiškių, nes nebuvo taip jau ir blogai. Po draugiškų rungtynių ciklo, žaidimas pagerėjo. Pradžioje sugebėjo sirgalius įbauginti, pralaimėdami prieš Gruzijos krepšininkus, tačiau vėliau pademonstravo savo tikrąjį veidą, susikaupimą ir nugalėjo Izraelį, Italiją, Ukrainą, Vokietiją, ir grupės turnyrinėje lentėleje įsitaisydami pirmi.
Viskas prasidėjo ir baigėsi be didelių nuostolių. Lietuvos krepšininkai prarado svarbų įžaidėją - Luką Lekavičių, tačiau visi likome nustebę, kai į rinktinę buvo pakviestas atgal sugrįžti Adas Juškevičius...
Kiekvienas atsimename desperatišką metimą iš kitos aikštės pusės... Dažniausiai ketvirčio pabaigoje, likus kelioms sekundėms, Adas sugebėdavo pataikyti įspūdingus metimus... Likau išties nustebęs, nes nesitikėjau, kad būtent šis žaidėjas pademonstruos tokį puikų žaidimą ir taps vienu iš rinktinės vedlių.
Viskas visumoje tikrai atrodė puikiai, vyrai į aikštę žengė kovoti, o ne pasivaikščioti.
Tačiau tekdavo nusivilti jais, kai rungtynėse su silpnesniu varžovu, nusiteikimas mačo pradžioje buvo kiek per silpnas, tai ir kišdavo mums koją laimėti lengviau ir užtikrinčiau, tačiau viskas kaip ir pasisekdavo.

TIK TAS NELEMTAS MŪŠIS... Kuris visas viltis ir sužlugdė.

Vyrai šeštadienio vakarą susikovė su Graikijos krepšininkais ir toli gražu nepasisekė viskas taip kaip norėjo. Nuo pirmojo kėlinio vyko sumaištis, chaosas aikštelėje. Mano akimis atrodė, jog kažkokios priežastys jiems neleidžia atsipalaiduoti ir žaisti savojo žaidimo. Be abejo vis tikėjau, kad Lietuva parodys dar ką gali, tačiau NE, to padaryti nepavyko.
Žaidėjai, kurie turėjo žaisti – nesužaidė. Metimai, kurie turėjo įkristi – neįkrito.
Taip, šiais metais ir nepavyko mums nukeliauti iki tų lauktų medalių, bet esu laimingas, jog žaidėjai susirinko ir aukojo savo laiką ir jėgas vardan mūsų, vardan Lietuvos.

AČIŪ LIETUVOS RINKTINEI!


Eurobasket 2017 totalizatorius by Tipstershub.com & Olybet

Kad ir kaip bebūtų čempionatas juda toliau ir Tipstershub.com kartu su partneriu Olybet turi Jums daug dovanų! Viskas ką reikia padaryti yra užsiregistruoti totalizatoriuje by Olybet, kurį rasite: SPAUSTI ČIA. Daugiausiai taškų surinkę dalyviai bus apdovanoti stambiais prizais, nepraleiskite progos sudalyvauti!