Nuo ko prasidėjo jūsų kelionė lažybų pasaulyje?

Viskas prasidėjo labai anksti. Būdamas 14-os metų sugalvojau pabandyti lažybas, sužinoti, kaip jos veikia ir ar galima iš to pasipelnyti. Buvo itin smalsu, tad nieko nelaukęs sukau galvą, kaip galėčiau kuo greičiau įsijungti į šią sritį ir atlikti pirmuosius statymus. Pasiėmęs močiutės pasą, prisiregistravau vienoje iš man atrodančių, tuo metu patikimiausių lažybų kontorų.

Ar nuo pat pirmų dienų lažybose jus lydėjo sėkmė?

Pradžia buvo sunki. Norėdamas kuo greičiau laimėti, kuo didesnes sumas, statydavau po daug statymų vienu metu, kitaip tariant ,,tapetus“. Ir šiuo būdu aš dažniausiai klysdavau, ir tai vesdavo mane labiau link nesekmės, nei prie pergalių. Jei atvirai, tai 3-4 metai buvo visiškai tušti - pelno prasme. Darydavau itin dažnai klaidas, kurios tik dar labiau privesdavo prie pralaimėjimų, tačiau nepasidaviau. Ilgas, nuobodus ir tuo pačiu pakankamai sunkus darbas. Analizavimas savo paties padarytų klaidų, ieškojimas naujų sprendimo būdų, privedė mane prie naujojo aš. Pastaruosius 3 metus jau galiu drąsiai teigti, jog esu sėkmingas lažybų analitikas, galintis patarti kitiems žmonėms ir tuo pačiu turintis didelį žinių bagažą šioje srityje. Tai tik dar kartą parodo, jog siekiant užsibrėžtų tikslų, svarbiausia nepasiduoti ir dėti kuo daugiau pastangų į savo svajones, kurios anksčiau ar vėliau apsilankys jumyse.

Kokie didžiausi laimėjimai ir pralaimėjimai jus yra aplankę?

Pradėsiu geriau pasakoti nuo pralaimėjimų, o vėliau grįšiu prie saldesnių dalykų. Mano didžiausias ir skaudžiausias pralaimėjimas, kurį teko patirti per savo - pavadinkime ilgą kelionę, tai buvo krepšinio sporto lažybos. Puikiai atsimenu, jog rungtynės vyko Latvijoje, vietiniame turnyre ir teko pralaimėti apie 10 tūkstančių eurų... O kaip viskas įvyko, kaip susiklostė rungtynių pabaiga, tai palieku intrigai. Skaudu prisiminti, tačiau tokia jau tų lažybų dalia, tenka patirti ir saldaus ir kartaus. Na, o pats stambiausias laimėjimas įvyko visai ne taip ir seniai. Būtent, šios vasaros pabaigoje man teko parodyti ką galiu. Taigi, per vieną naktį sugebėjau laimėti apie 35 tūkstančius eurų. Smagūs tokie laimėjimai, tačiau užmigti ant laurų negali, turi dirbti,dirbti ir dar kartą dirbti.

,,Mūsų statymai“ projekto istorija, kaip viskas įvyko?

Įsiliejęs labiau į lažybų pasaulį pagalvojau,kad reikia sukurti bendruomenę ir paversti ją pačia didžiausią Lietuvoje, kad žmonės galėtų komunikuoti įvairiais klausimais ir dalintis savo įvairiausiomis įžvalgomis. Lažybų projekto pradininkas buvo vyrukas, vardu Marijus. Pagalvojau, kad aš galiu padaryti geriau, būtent su juo susisiekiau ir perpirkau jo projektą. Jį paverčiau į dar aukštesnį lygį, nei jis buvo prieš tai. Norėčiau pasakyti, kad ,,Musu statymai“ yra mūsų imperijos pavadinimas, kuris jungia ir kitus mano projektus. Pats pagrindinis ir aktualiausias projektas, šiuo metu visiems turėtų būti - Tipstershub.com . Šiuo projektu, mes bandome orientuotis į užsienio rinką ir tuo pačiu pasistengti lietuviams įdiegti mąstymą, jog atsakingos lažybos yra viena iš daugybės sėkmės raktų į pelną, o pralaimėjimai lažybų proceso dalis. Nukabinti nosies nėra ko. Ties šiuo projektu dirbama kiekvieną dieną, bandoma vis patobulinti, padaryti jį dar kokybiškesniu ir patogesniu vartotojams.