1. Ar viskas sekasi taip pat gerai kaip ir anksčiau? Kokie projektai šiuo metu akcentuojami labiausiai?
Viskas sekasi tikrai gerai. Su komanda manau nuėjome toli, išvystėme dar geresnį ir didesnį Tipstershub.com projektą. Būtent su šiuo projektu turėjome daugiausiai darbų pastaruosius mėnesius, tačiau vaisiai saldūs šiuo metu. Tokia trumpa informacija, tai jog šiuo metu prioritetas mūsų būtent šis projektas. Su laiku taikysimės į užsienio rinką ir bandysime plėstis joje, o dabar kolkas eksperimentuojame Lietuvoje. Stebime klaidas ir kitus svarbius dalykus.

2. Ką labiausiai akcentuojate prieš paleisdami naują platformą projekto Tipstershub.com?
Noriu patikslinti, kad tai nėra nauja platforma. Mes ją patobulinome ir suteiksime vartotojams dar daugiau galimybių. Vartotojai galės turėti oficialią LIVE statymų statistiką ir mes būsime vieni pirmųjų, kurie sugebės tai pateikti savo klientams. Konkurentai kolkas negali pasigirti tuo ką mes pateiksime naujoje versijoje. Kur kas patogesnė prekybvietė. Būtent ten galėsite dar patogiau pirkti / parduoti statymus. Tuo pačiu ir dizainas stipriai atnaujintas, kur kas modernesnis ir išvaizdesnis.

3. Kodėl nusprendėte palikti senąją sistemą ir keltis prie naujosios?
Jau mes kurį laiką galvojome tai padaryti, bet vis ieškodavome geriausio plano, kaip tai padaryti, kaip visą tai galėtų atrodyti. Suformavome tinkamą komandą, atradome idėjų – pradėjome veikti ir daryti. Pirminėje versijoje mes stengiamės labiau atkreipti dėmėsį į klaidas, ko trūksta, ko galbūt nereikėtų. O dabar sugrįžtame dar stipresni ir išsitobulinę. Minėtasis dizainas bus man asmeniškai puikus, o gal net ir arti tobulybės...4. Ko gali tikėtis vartotojai, kokios naujovės sudrebins lažybų pasaulį?
Pati didžiausia ir pagrindinė naujovė: LIVE statymų oficiali, patvirtinta statistika. Vartotojai nuo šiol galės ne tik SINGLE statymus kelti ir jais pildyti savo statistiką, tačiau suteiksime galimybę ir LIVE statymais. O dar viena naujiena, tai turėsime lojalumo sistemą. Ji bus unikali visame pasaulyje, laukiame kada galėsime jums pateikti, bet apie tai, šiek tiek vėliau...

5. Ar geriausiems mėnesio gale premijos išliks?
Taip. Jos išliks ir tuo pačiu didės, nes remėjų galimybės vis didėją ir tuo pačiu, kuo daugiau žmonių mūsų platformoje bus, tuo greičiau ir stambiau didės išmokos mėnesio geriausiems.

6. Dėl ko taip ilgai viskas vyksta, prie ko labiausiai dirbate?
Turėjome daug darbo su Betbrain sistema. Tai sistema, kuri importuoja koeficientus iš viso pasaulio bendrovių ir juos realiu laiku atnaujina. Tuo pačiu buvo ką veikti su LIVE statymų sistema, kad ji veiktų sklandžiai ir be trikdžių. Dizainas lygiai taip pat, kol radome tinkamą variantą mums.7. Kada vartotojai galės išmėginti?
Kiekvienas vartotojas galės išmėginti jau ŠIANDIEN!!! Birželio 2d. 20:00 h

8. Ar kažkokių papildomų naujienų sekėjai gali tikėtis, Pauliau?
Naujienų jau yra. Kas nematėte, galite užsukti į mano Facebook anketą ir ten pamatysite mano pirmąjį vlogą iš mano bernvakario, o vėliau galite tikėtis vlogų ir daugiau...